Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNga mesnata rriten cmimet e derivateve

Nga mesnata rriten cmimet e derivateve

Vazhdon te rritet cmimi i benzines dhe i naftes

Prej sonte në mesnatë çmimet me pakicë të benzinës  do të rriten për 2.5 denarë, derisa nafta do të shënoj rritje për vetëm gjysmë denari.

Sipas këtij vendimi të Komisionit rregullator për energjetikë Eurosuper BS-95 do të shitet për 67.50 denarë për litër, Eurosuper BS-98 do të kushtoj 69.50 denarë për litër.

Derisa Eurodizeli nga mesnata do të shitet  për 55.50 denarë për litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments