Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNesër SPB-Ohër do të pranojë donacion me maska për mbrojtje me përdorim të...

Nesër SPB-Ohër do të pranojë donacion me maska për mbrojtje me përdorim të shumëfishtë, doreza dhe xhel antiseptik për dezinfektim

Thirje
Të nderuara media,
Në një eveninent të veçantë, nesër, 11 maj 2020 (e hënë) në 11 të mëngjesit, SPB Ohër do të pranojë donacion nga Programi për bashkëpunim kufitar IPA II ndërmjet Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Shqipërisë.
Në këtë eveniment  do të flasin ministri i vetëqeverisjes lokale, Goran Milevski, përfaqësues i BE Delegacioni i BE në vend, Freek Janmaat, si dhe përfaqësues të Ministrisë Brendshme dhe SPB Ohër.
Donacioni përmban maska për mbrojtje me përdorim të shumëfishtë, doreza dhe xhel antiseptik për dezinfektim
 Ju ftojmë ta ndiqni këtë eveniment i cili do të mbahet para ndertesës se SPB-Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments