Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFilipçe: Sot ka 22 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

Filipçe: Sot ka 22 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

Gjatë 24 orëve të kaluara janë realizuar 145 teste, dhe janë konfirmuar 22 raste të reja të COVID-19 në: Shkup 13, Prilep 2 dhe Tetovë 7.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments