Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiNESER SHTATE ORE PA RRYME NE DISA FSHATRA

NESER SHTATE ORE PA RRYME NE DISA FSHATRA

EVN PARALAJMERON SE NESER DO TE KETE  NDERPRERJE TE RRYMES ELEKTRIKE NE DISA FSHATRA

Për shkak të punimeve për përmirsimin e rrjetit furnizues me energji elektrike, nesër nga ora 09 : 00 – 16 : 00, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në fshatrat Radozhdë, Frëngovë, Mali Vllaj, Kalishtë, Fierishtë dhe në kalimin kufitar Qafë Thanë , njoftojnë nga EVN.Kohen e fundit ka vazhdimidht nderprerje te rrymes elektrike ne shume fshatra te Struges.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments