Monday, March 27, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniAksident i rëndë në Çair

Aksident i rëndë në Çair

Dy automjete janë përplasur në rrugën “Hristian Todorovski – Karposh” në afërsi të stadionit të Çairit. Deri te aksidenti ka ardhur kur sot rreth orës 13:20, dy automjetet me targa regjistrimi nga Shkupi “Mercedes” dhe  “Pasat”, u përplasën mes veti.

Tani për tani vetëm dy udhëtarë janë ankuar në lëndime, të cilët menjëherë janë dërguar në Qendrën emergjente.

Hetimi ende zgjat. Tani përtani, shkaqet për aksidentin nuk dihen./tetovasot

c1

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments