/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Nesër në ora 14:00 do të zgjidhet kryetari i BDI-së së Strugës (FOTO)
Qyteti, Slider

Nesër në ora 14:00 do të zgjidhet kryetari i BDI-së së Strugës (FOTO)Nesër në ora 14:00 në ambientet e Hotel Drim në Strugë do të mbahet kuvendi i pestë zgjedhor ku do të zgjidhet kryetari i ri i degës së BDI-së në Strugë,informon Struga Ekspres.

Në këtë kuvend do të jetë prezent lideri i BDI-së,Ali Ahmeti dhe figura dhe eksponent të lartë të kësaj partie.

Akoma nuk flitet për kandidatët se kush do të garojnë për drejtimin e kësaj dege.

Aktualisht është Ramis Merko që po udhëheq degën e BDI-sj prej disa vitesh në Strugë,njëkohësisht edhe kryatar i komunës së Strugës.

(Struga Ekspres)

October 26, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres