Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNesër këto lagje në Strugë nuk do të kenë ujë, po punohet

Nesër këto lagje në Strugë nuk do të kenë ujë, po punohet

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, nesër, 19.07.2022 (e martë), për shkak të punimeve në pjesën e vjetër të qytetit, në rrugët: “27 Marsi”, “Vëllezërit Milladinov”, “Niko Nestor”, do të ketë mungesë të ujit nga ora 08:00 deri në orën 17:00.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека, утре, 19.07.2022 (вторник), поради изведување работи во стариот дел на градот, на улиците: „27 Март“, „Браќа Миладиновци“, „Нико Нестор“, ќе недостига вода од 08:00 до 17:00 часот.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

ЈП „Водовод и канализација“ – Струга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments