Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionKim Mehmeti: Mjaft më me antireklamë për turizmin shqiptarë, mos bini pre...

Kim Mehmeti: Mjaft më me antireklamë për turizmin shqiptarë, mos bini pre nga ata të paguar që duan ta dëmtojnë shqiptarinë

Kim Mehmeti: Mjaft më me atë antireklamë për turizmin shqiptarë!

Mjaftë më me atë antireklamë për turizmin e Shqipërisë. Mos i përgjithësoni gjërat sepse jo vetëm në Vlorë, por edhe në Prishtinë e Shkup, mund të hasni në ndonjë shqiptar idiot që dehet me këngët e Cecës, në kamarierë hajdut që do ua faturojnë edhe atë që kanë ngrënë ata vetë si dhe, në pronarë hotelesh që do ua taksojnë edhe ëndrrat që keni parë në bujtinat e tyre.

Bregdetin shqiptar e zbukuron edhe buzëqeshja rinore dhe mikpritja shqiptare. Mos bini pre e antireklamës së paguar nga ata që duan ta dëmtojnë shqiptarinë.

Po, në bregdetin shqiptar nuk do ju presin si në atë kroat, grek, malazez…, por krejt më ndryshe: shumë më lezetshëm. Ashtu që të ndjeheni si duke udhëtuar nëpër ëndrrat e shqiptarisë! (Kim Mehmeti’

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments