Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNesër do të bie shi dhe borë

Nesër do të bie shi dhe borë

Të enjten pasdite në pjesët perëndimore të Maqedonisë së Veriut do të ketë reshje të shiut, ndërsa në viset malore borë. Sipas Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike, deri të shtunën do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior (mbi 60 km/h), ndërsa reshjet në viset malore do të kalojnë në borë, ndërsa temperaturat do të bien.

Reshjet do të jenë më të dendura, në disa vende madje mbi 20 l/m2, ndërsa në viset më të larta do të formohet sipërfaqe e re e borës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments