Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAsfaltohet qendra e fshatit Bogovicë deri tek xhamia (FOTO)

Asfaltohet qendra e fshatit Bogovicë deri tek xhamia (FOTO)

Asfaltohet qendra e fshatit Bogovicë të Strugës, tek xhamia!

Banorët e fshatit Bogovicë shprehen të kënaqur me asfaltimin e kësaj qendre duke falenderuar kryetarin e Komunës së Strugës për premtimin e mbajtur.

“Jemi të kënaqur dhe falenderojmë kryetarin për mbështetjen dhe kujdesin që tregoi për fshatin tonë.Falë kryetarit të Komunës së Strugës ne sot kemi të shtruar asfaltin tek xhamia e cila i jep një pamje të bukur fshatit”, shprehen banorët e Bogovicës.
Kompania e cila e afaltoi këtë zonë ēshtë Trans-AG nga Frëngova.

Firma Trans-AG poashtu në kohë rekord asfaltoi rrugēn magjistrale Strugë-Qafethanē, rrugë e cila u shtrua me shumë profesionalizēm dhe cilësi, këtë e dëshmojnë edhe shoferët dhe banorët e kësaj zone.
(Struga Ekspres)


Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments