Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNë një shtëpi vidhen 4.000 franga zvicerane, 850 euro dhe një tablet

Në një shtëpi vidhen 4.000 franga zvicerane, 850 euro dhe një tablet

Autorë të panjohur mbrëmë kanë kryer një vjedhje të rëndë në shtëpinë e M.K.(55) në rrugën “Kiro Ristovski-Dërnc” nga Tetova.
MPB informon se autorët me dhunë e kanë hapur derën e hyrjes, kanë hyrë brenda dhe kanë marrë 4.000 franga zvicerane dhe 850 euro, një tablet stoli të shumëllojshme.
Pasi e kanë kryer veprën kanë ikur në drejtim të panjohur. Po ndërmerren masa për gjetje të autorëve dhe për ndriçim të plotë të rastit./mia

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments