Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNë Ladorisht hapet Klubi i Shahut "Flamurtari"

Në Ladorisht hapet Klubi i Shahut “Flamurtari”

“Struga me një klub të ri
Klubi i Shahut “Flamurtari”
Do të jemi zëri i fuqishëm në zhvillimin dhe masovizimin e shahut në Strugëdhe më gjërë.
Vazhdojmë si çdoherë fuqishëm
Të fala nga Ladodorishti i Strugës”,shkruajnë nga Klubi i Shahut “Flamurtari”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments