Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdërron jetë një avokat në Gjykatën Civile në Shkup

Ndërron jetë një avokat në Gjykatën Civile në Shkup

Një avokat ka ndërruar jetë dje në Gjykatën Civile në pritje të fillimit të gjykimit, njofton avokati Janaki Mitrovski në profilin e tij në Facebook.

Nga MPB thonë se avokati ishte 75 vjeç.

“Më 16 maj (e enjte) në ora 09:25 në SPB Shkup, nga ana e Urgjencës Mjekësore është raportuar se në Gjykatën Themelore Civile, në korridorin e katit të parë, gjendet një person i vdekur. Punonjësit e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar se bëhet fjalë për Lj.S (75) nga Shkupi.

Një mjek ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë është dorëzuar për autopsi”, thonë nga policia.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments