Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdërron jetë një i burgosur në Burgun e Shtipit

Ndërron jetë një i burgosur në Burgun e Shtipit

Një 68-vjeçar nga Koçani i cili ishte duke vuajtur dënimin me burg në burgun e Shtipit, sot ka ndërruar jetë, ka konfirmuar drejtori i institucionit, Miki Todorov.

Bëhet fjalë për D.M. nga Koçani. Ai dje me automjet të ndihmës së shpejtë mjekësore është dërguar në Spitalin klinik në Shtip, ku ka qëndruar disa orë, ndërsa mëngjesin e sotëm është lëshuar nga spitali.

I dënuari ka ndërruar jetë sapo është kthyer në burg dhe për këtë janë njoftuar ekipet e Shërbimit të Ndihmës së Shpejtë, të ciëat e kanë konstatuar vdekjen.

Todorov deklaroi se për vdekjen e të dënuarit është njoftuar SPB Shtip dhe sipas të gjitha dokumenteve që kanë për shëndetin e personit nuk është dhënë urdhër për kryerjen e autopsisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments