Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëBabë e bir rrahin dhëndrin në ditën e Bajramit

Babë e bir rrahin dhëndrin në ditën e Bajramit

Rastet e dhunës nuk kanë munguar as të premten kur është festuar Fitër Bajrami.Në Çagllavicë është raportuar se pas një mosmarrëveshje babë e birë janë përleshur me dhëndrin e tyre, transmeton Zeri.info.

Policia ka njoftuar se të lënduarve i është dhënë tretmani mjekësor dhe me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments