Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari citon profetin Muhamed: Mirësia është shenjë besimtari, dhe kush nuk ka...

Taravari citon profetin Muhamed: Mirësia është shenjë besimtari, dhe kush nuk ka mirësi, nuk është besimtar

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari ka cituar profetin Muhamed.

“Mirësia është shenjë besimtari, dhe kush nuk ka mirësi, nuk është besimtar!

Profeti Muhamed (A.S)”, ka shkruar Taravari. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments