Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNdërron jetë mësuesja Vlora Mamudi nga Dollogozhda, nxënësit e "Yahja Kemal"me dedikim...

Ndërron jetë mësuesja Vlora Mamudi nga Dollogozhda, nxënësit e “Yahja Kemal”me dedikim prekës për mësuesen e tyre (FOTO)

Thonë që fëmijët lindin me krahë por janë mësuesit e mirë ata që ju tregojnë si fluturohet…kështu ishte mësuese Vlora e cila u nda nga jeta në mënyrë të papritur dhe të parakohshme!
Do na mungosh përjetësisht e shtrenjta mësuese Vlora!
Do të kujtojmë gjithnjë me mall dhe respekt ne, nxënësit e tu…klasa e IV B e kolegjit “Jahja Kemal”
Faleminderit përjetësisht mësuese Vlora!
Nxënësit e tu..IV-B

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments