Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAksident/ Përplasen dy makina në rrugën Strugë-Ohër

Aksident/ Përplasen dy makina në rrugën Strugë-Ohër

Dy vetura janë përplasur pasditen e sotme rreth orës 15:50 në rrugën e vjetër Ohër-Strugë.

Në aksident përplasen dy vetura pasagjerësh “Mercedes” dhe “Opel”, ndërsa sipas informacioneve fillestare ka vetëm dëme materiale.

Për momentin komunikacioni është i vështirësuar dhe në terren kanë dalë ekipet e SPB-Ohër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments