Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNdërron jetë dr.Shaqir Sela nga Livadhia e Strugës

Ndërron jetë dr.Shaqir Sela nga Livadhia e Strugës

Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare doktor Shaqir Sela nga Livadhia e Strugës.

I ndjeri ishte një nga studentët e parë nga Struga që studioi në Universitetin e Prishtinës në degën e Mjekësisë.

Dr.Shaqir Sela ishte pjesëmarrës në demostratat para të Prishtinēs kundër regjimit tē atëhershēm Jugosllav.

I ndjeri deri në frymën e fundit jetoi dhe veproi në Prishtinë.

Varrimi i dr.Shaqir Selës bëhet sot në ora 15:00 në varrezat e Livadhisë.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments