Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë në rrugën Ohër-Shën Naum, dy persona me lëndime të...

Aksident i rëndë në rrugën Ohër-Shën Naum, dy persona me lëndime të rënda

Sot më datë 17.12.2023, në ora 01:00, në SPB -Ohër është raportuar se në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum ka ndodhur një aksident trafiku ku dy persona kanë mbetur të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur në mes të automjetit të pasagjerëve tip “Suzuki” me targa të Ohrit i drejtuar nga një 40 vjeçar nga fshati Velgosht i Ohrit dhe mjetit “Citroen” me targa të Ohrit i drejtuar nga 22 vjeçari nga fshati Dolno Konjsko . Në aksident kanë pësuar lëndime të rënda drejtuesi i mjetit “Suzuki” dhe shoqëruesi i tij, një 28-vjeçar nga Ohri, të cilët janë konstatuar në Spitalin “Shën Erazmo ”nê Ohër dhe Spitalin e Përgjithshëm në Ohër. Në vendin e ngjarjes ka qenë një ekip nga SPB e Ohrit.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments