Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNdërron jetë 16 vjeçari

Ndërron jetë 16 vjeçari

Një djalë 16-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Koçanit pasi më parë ishte sjellë në gjendje të pavetëdijshme.

MPB njofton se personi është sjellë në spital dje rreth orës 20:30.

“Pavarësisht ndihmës mjekësore dhe reanimacionit të dhënë, ai ka ndërruar jetë, ndërsa vdekja është konstatuar nga mjeku”, thonë autoritetet.

Informacionet fillestare janë se në trup nuk ka shenja dhune, por fjalën e fundit për këtë duhet ta japë raporti i autopsisë./Telegrafi/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments