Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë kryq gjigant vendoset ne hyrje të një tregu në Kumanovë

Një kryq gjigant vendoset ne hyrje të një tregu në Kumanovë

Një kryq gjigant është vendosur në hyrje të tregut të gjërave të vjetra në lagjen Kojnare të Kumanovës.

Lajmi është shpërndarë me komente të ndryshme nga qytetarët, përcjell INA.

“E çka pat nevojë që ky kryq të vendoset në hyrje të tregut të gjërave të vjetra në Kumanovë?! Kush e vendosi, në çfarë prone dhe me leje të kujt u vendos ky kryq? A ka dhënë leje Komuna për vendosjen e tij dhe me mjete të kujt është vendosë i njejti?”, shkruan ish-këshilltari komunal, Osama Muadini.

Po ashtu ka reaguar edhe ish-ushtari i UÇK-së, Driton Iseni.

“E tash kjo a sa e ndume në vend Republika Makedonia a asht dolno Kojnare a Serbia hajde keshilltart Komunal llogari me na dhone kush e votoj dhe ne cilen parcel është.Kryeatar sa i pergjet Kërstave ndoi edhe 50 nuk na pengojne mos Provoko se gabim e ke adresen.Sopoti dhe Dolno Kojnora a jane njejt a jo?”, theksoi Driton Iseni përmes një reagimi në rrjetet sociale.(INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments