/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
MSH: 40 tê vdekur dhe 591 raste të reja në 24 orët e fundit në Maqedoni
Maqedoni, Rajoni, Slider

MSH: 40 tê vdekur dhe 591 raste të reja në 24 orët e fundit në Maqedoni

Në 24 orët e fundit janë kryer 1 683 testime të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 591 kanë rezultuar pozitivë, ose 53% e të testuarve, më i larti që prej fillimit të pandemisë. Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 40 viktima, edhe ky është numri më i lartë i viktimave i regjistruar në 24 orë që prej fillimit të pandemisë. Po ashtu në 24 orët e fundit janë shëruar 439 persona.

November 16, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres