/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
MSH: 30 viktima dhe 457 të prekur me koronavirus
Maqedoni, Slider, Uncategorized

MSH: 30 viktima dhe 457 të prekur me koronavirus

M.inistria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë 1 682 testime ndërsa janë regjistruar 457 raste të reja me koronavirus.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 700 pacientë.

30 pacientë e kanë humbur jetën si pasojë e komplikimeve të shkaktuara nga KOVID-19.

March 22, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres