Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniMPB: Qytetarët të shkojnë ti marrin letërnjoftimet e tyre

MPB: Qytetarët të shkojnë ti marrin letërnjoftimet e tyre

Ministria e Punëve të Brendshme u bën thirrje qytetarëve, letërnjoftimet e të cilëve tashmë janë shtypur, të shkojnë në njësitë rajonale të Ministrisë, atje ku kanë aplikuar për dhënie të këtyre dokumenteve, dhe t’i marrin ato.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se në këtë moment mbi 35 mijë letërnjoftime, që gjatë periudhës së kaluar janë përpunuar, nuk janë marrë nga ana e qytetarëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments