Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArben Taravari: Ali Ahmeti tani do të humbë

Arben Taravari: Ali Ahmeti tani do të humbë

Arben Taravari, sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët duke folur për 12 prillin dhe zgjedhjet e parakohshme parlamentare, ka deklaruar se Ahmeti deri më sot nuk ka pasur konkurrencë por sot ka dhe në 12 prill do të humbë.

“Asnjëherë deri më tash, zoti Ahmeti nuk ka pasur konkurrencë politike, tashmë ka konkurrencë politike të vërtetë prej të cilës unë mendoj se do të humbë”, tha Taravari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments