Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMPB publikon video të aksionit në klubet e natës (VIDEO)

MPB publikon video të aksionit në klubet e natës (VIDEO)

Ministria e Punëve të Brendshme publikoi video të kontrollit të natës së kaluar në klubet e natës në Tetovë ne aksionin e përbashët me DAP.
Ekipet e policisë, së bashku me inspektorët e Zyrës së të ardhurave publike, inspektuan objektet hotelierike në disa qytete, duke përfshirë Prilepin, Manastirin, Tetovën, Gostivarin dhe Velesin. Javën e kaluar akcion i tillë u krye në Shkup, ku u mbyllën 13 lokale. Detajet e veprimit të natës së fundit pritet së shpejt te dalin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
Previous article
Next article
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments