Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVidhet bastorja

Vidhet bastorja

Gjatë vjedhjes në një bastore sportive në Tetovë, në lagjen Çarshia e Epërme, janë marrë 19.300 denar. Siç informon sot policia e Tetovës, deri sa dy të punësuar kanë qenë në pultin e pagesës, në bastore është future një person me një mjet të fortë në dorë dhe ka filluar t’i kërcojnë të punësuarit.
Pas kërcënimeve për jetë ndaj të punësuarve ai ka nisur që ti largojë nga pulti I pagesës dhe nga arka ka mundur të marr mbi 19 mijë denar. Pasi ka marrë paratë është larguar nga bastorja, dhe në të njëjtën kohë I ka kërcënuar të punësuarit që të mos e paraqesin rastin në polici ka thënë zëdhënësi I policisë së Tetovës, Marjan Josifovski. Pas paraqitjes në polici, zyrtarët policor kanë kryer hetim në vend ngjarje. Kemi informacione se kush mund të jetë kryerësi I veprës në fjalë dhe identiteti i tij është I njohur për policinë ka bërë të ditur Josifovski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments