Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSulmohen tre adoleshentë

Sulmohen tre adoleshentë

Tre minorenë të moshës 15 dhe 16 vjeçarë janë sulmuar mbrëmë rreth orës 19 në bulevardin “Aradhat partizane” në Shkup nga dy persona të panjohur, të cilët me kërcënim me thikë u kanë marrë 1.500 denarë.
Sulmi mbi minorenët ka ndodhur në afërsi të qendrës tregtare “Alumina”. Policia informoi se po ndërmrren masa për ndriçimin e rastit, transmeton Struga Ekspres.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments