Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti sot me diell dhe vranësira

Moti sot me diell dhe vranësira

Moti në Maqedoni paradite do të jetë i ndryshueshëm me vranësira, me dukuri të mjegullës së mëngjesit dhe vranësirave të ulëta nëpër fushëgropa. Pasdite vranësirat do të pakësohen. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor. Temperatura do të lëvizë prej katër deri nëntë gradë, ndërsa e ditës prej 12 deri 18 gradë.

Në Shkup paradite do të mbajë mot i ndryshueshëm me dukuri të mjegullës së mëngjesit me vranësira të ulëta Pasdite vranësirat do të pakësohen. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi veriperëndimor. Temperaturat do të lëvizin prej shtatë deri 15 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments