Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMbyllet kufiri me Greqinë, ja pse

Mbyllet kufiri me Greqinë, ja pse

Për sot është paralajmruar grevë në pikat kufitare me Greqinë, njofton Lidhja Automobilistik e Maqedonisë (LAMM).
Për shkak të grevës së doganierëve grekë më 09.11.2017, VP. Dojrani do të mbyllet për automjetet e pasagjerëve dhe mallrave ndërmjet orës 05:00 dhe 23:00.
Sipas LAMM, në vendkalimet kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrjen dhe daljen nga shteti. Trafiku në rrugët shtetërore zhvillohet normalisht në rrugë të thata.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments