Sunday, April 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniMoti sot është me diell

Moti sot është me diell

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me temperatura më të larta se ditët e kaluar.

Temperaturat do të lëvizin nga 6 gradë Celsius në mëngjes e deri më 16 gradë gjatë ditës.

Edhe gjatë javës në vazhdim do të mbizotërojnë temperatura të njejta kurse ndërkohë mund të ketë të rreshura shiu nëpër lokalitete të ndryshme malore. /Telegrafi/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments