Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti sot është me diell

Moti sot është me diell

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me temperatura më të larta se ditët e kaluar.

Temperaturat do të lëvizin nga 6 gradë Celsius në mëngjes e deri më 16 gradë gjatë ditës.

Edhe gjatë javës në vazhdim do të mbizotërojnë temperatura të njejta kurse ndërkohë mund të ketë të rreshura shiu nëpër lokalitete të ndryshme malore. /Telegrafi/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments