Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari: Feta Alimi është me ne!

Taravari: Feta Alimi është me ne!

Feta Alimi, personi që ia shpëtoi jetën Ziadin Selës, në ngjarjet e përgjakshme të 27 pirllit të vitit 2017, në Kuvendin e Maqedonisë, është rreshtuar pas Arben Tarvarit, shkruan gazeta Lajm.

Në ditë që Sela tha se ka marrë vulat e ASH-së, Taravari publikoi fotografi të përbashkēt me Feta Alimin, duke aluduar se anëtarësia e ASH-së është me tē.

“Jam i lumtur që sot publikisht të kem mbështetjen e Ilir Xhaferit, djalin e mikut tim të paharruar dhe Udhëheqësit Tonë Shpirtëror dhe Ideologjik Arbën Xhaferi!
Po ashtu jam i lumtur që me ne është edhe Feta Halimi, miku besnik që nuk ndërron dhe nuk harron.
NDRYSHIMI FILLOI!”, ka shkruar Taravari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments