Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMësohet identiteti i vrasësit në Bogovinë, gjuajti me armë kallashnikov drejt bashkëfshatarit...

Mësohet identiteti i vrasësit në Bogovinë, gjuajti me armë kallashnikov drejt bashkëfshatarit të tij

Kapet autori i vrasjes në Bogovinë me iniciale M.M. rreth moshës 50 vjeçare nga po i njëjti fshat i cili kishte qëlluar me armë kallashnikov drejt bashkëfshatarit të tij A.. të cilin e ka lënë pa shenja jete shkruan Pa Censuë.

Deri më tani nga burime jozyrtare flitet për motivet e vrasjes të cilat siç thuhen kanë qenë banale, për prezencën e tani më të vrarit në një hapësirë, ku M.M. i revoltuar ka marrë armën e tij kallashnikov dhe ka qëlluar!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments