Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVritet një person në Bogovinë

Vritet një person në Bogovinë

Sapo ka ndodhur një vrasje në Bogovinë të Tetovës, ku bëhet fjalë për dy persona të rritur të cilët janë përfshirë në një konflikt ku më pas ka eskaluar në vrasje shkruan Pa Censurë!

Aktualisht Policia e Tetovës ka arrestuar personin i cili ka kryer vrasjen, dhe në terren janë të pranishëm organet kompetente si policia dhe Prokuroria ku kryejnë detyrimet!

Për çdo detaj do të ngeleni të informuar! Aktualisht nuk jepen detaje për emrat dhe motivin!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments