Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami: Zjarri në një deponi të egër është përhapur në disa...

Merlina Islami: Zjarri në një deponi të egër është përhapur në disa ara të mbjellura me grurë në Veleshtë

Më datë 17.07.2022 rreth orës 13:40 në Stacionin Policor të Strugës është raportuar se në vendin e quajtur “Zhabjak” në afërsi të fshatit Veleshtë të Strugës ka shpërthyer zjarri në deponi të egër, i cili është përhapur dhe ka përfshirë arat e mbjella me grurë, pronë e K.A .(52), I.A.(68) dhe K.I., të gjithë nga Veleshta. Zjarri është shuar nga ekipi i Njësitit Territorial Zjarrfikës Strugë dhe nuk ka persona të lënduar. Një ekip nga Njësia për Punë të Btendshme Strugë ka kryer kqyrje në vendgjarje .
SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments