Thursday, September 21, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami: Arrestohet strugani

Merlina Islami: Arrestohet strugani

Me datë 14.12.2022, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë, me urdhër të gjykatës, kanë bastisur shtëpinë e D.U.(47) nga Struga dhe kanë gjetur dhe konfiskuar lëndë pluhuri të bardhë. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur . SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments