Wednesday, March 29, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiMerlina Islami: Bastiset shtëpia e struganit, arrestohet

Merlina Islami: Bastiset shtëpia e struganit, arrestohet

Me datë 14.12.2022 në Strugë, zyrtarë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria R.O (60) nga Struga. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës në shtëpinë e tij, oficerët e policisë gjetën dhe konfiskuan marihuanë . Ai është ndaluar në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur! SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments