Sunday, December 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMerlina Islami: Bastiset shtëpia e struganit, arrestohet

Merlina Islami: Bastiset shtëpia e struganit, arrestohet

Me datë 14.12.2022 në Strugë, zyrtarë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria R.O (60) nga Struga. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës në shtëpinë e tij, oficerët e policisë gjetën dhe konfiskuan marihuanë . Ai është ndaluar në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur! SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments