Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniMenduh Thaçi: Po vjen vera ka dera (Video)

Menduh Thaçi: Po vjen vera ka dera (Video)

“Sot po e promovoj moton tonë “Po vjenverakadera”. Pas kësaj kohe shumë të ftohtë, si sot si këto vite që nuk është në pushtet Partia Demokratike Shqiptare, Po vjen vera ka dera, dera e PDSH-ja ndërsa vera do të jetë e gjithë shqiptarëve”, është shprehur ai.
Ai gjithashtu ka prezantuar ekipin e vet professional dhe të gjitha departamentet, duke shprehur gatishmërinë për ta marrë pushtetin dhe për të qenë shërbëtor të qytetarëve.

https://www.facebook.com/104532384429907/video

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments