Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionDorëheqja dinjittoze e Bejtës !

Dorëheqja dinjittoze e Bejtës !

Dorëheqja dinjittoze e Bejtës !

E njoha në vitin 2002, kur erdhi në Kuvend si deputet.
E njoha nga replika e ashpër që pati atë kohë me Menduh Thaçin, kur përcjellja punën e Kuvendit të Maqedonisë.

Më 12 tetor, 2017, para zgjedhjeve pata shkruar:
Nevzat Bejta, padyshim politikan që dalllohet me qasjen e tij nga shumë përfaqësues të partisë së tij (BDI), ndërsa mbi të gjitha unë dhe kolegë e mbajmë mend për raportet korrekte, të shoqëruara me doza humori, që e bën të dallueshëm në BDI. E njohin të gjithë si “Baba”, gjithsesi mbetet një politikan jokonvencional.

Sot e dëshmoi jokonvencionalitetin e tij duke dhënë dorëheqje ! Është ndër të rrallët në BDI që e pranon kritikën.
Sefer Tahiri- gazetar dhe analist

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments