Saturday, April 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniDigjen hapësirat e Fakultetit të Ndërtimtarisë në Shkup

Digjen hapësirat e Fakultetit të Ndërtimtarisë në Shkup

Njësitë Territoriale Kundër Zjarrit të Qytetit të Shkupit ende janë duke e fikur zjarrin që sot në mëngjes shpërtheu në ndërtesën e Fakultetit të Ndërtimtarisë në Shkup
Sipas komandatit të zjarrfiksave, Xvonko Tomevski, zjarri ka përfshirë tre hapësira të katit të dytë në Fakultetin e Ndërtimtarisë. Në vendin e ngjarjes ndodhen zjarrfikësit dhe vetura e Ndihmës së Shpejt. Nuk ka persona të lënduar, ndërkaq tani për tani nuk dihen arsyet e zjarrit. Ajo që mund të shihet është vetëm se ka dëme materiale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments