Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaMasakër në Paris, vriten 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta...

Masakër në Paris, vriten 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje

Një ngjarje tragjike ka tronditur Parisin ditën e shtunë, ku 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje janë vrarë me thikë.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shtëpi në Noisy-le-Sec, ndërsa edhe 5 persona të tjerë janë plagosur.
Sipas mediave franceze, i dyshuari si autor i kësaj ngjarje vrau gruan e tij dhe dy fëmijët, si dhe dy nga nipat e tij.
Ngjarja dyshohet të ketë nisur pas një konflikti në një familje, e cila ishte me origjinë nga Sri Lanka./A2CNN/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments