Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëLlabunishti SHQIPTAR nuk ka të ndalur duke festuar Festën Kombëtare, Vallzon me...

Llabunishti SHQIPTAR nuk ka të ndalur duke festuar Festën Kombëtare, Vallzon me Shqipen mijëra vjeçare (FOTO)

Vazhdon festa në Labunisht!

Ceremonia festive në nder të identitetit kombëtar-28 Nëntori, Dita e Flamurit Kombëtar, ishte aktiviteti radhës në fshatin Labunisht nga SHFK”Murat Labunishti” ku dinjitetshëm perfaqësoj këtë maraton aktivitetesh me frymë kombëtare dhe me dëshirë festimi shekuj me radhë!
Gezuar🇦🇱👐

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments