Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLëvizja BESA riorganizon nëndegët në Veleshtë dhe Frëngovë të Strugës, ja kush...

Lëvizja BESA riorganizon nëndegët në Veleshtë dhe Frëngovë të Strugës, ja kush janë kryetarët e nëndegëve (FOTO)

KOMUNIKATË

Lëvizja BESA riorganizon nëndegët në Veleshtë dhe Frengovë të Strugës

Nën pranin e nënkryetarit Fatmir Limani, sekretarit organizativ Adnan Azizi, kryetares së forumit të Gruas, Melinda Rashidi, anëtarëve të kryesisë, Nusret Ziba dhe Nuredin Fetai, sot, Lëvizja BESA dega në Strugë ka bërë riorganizimin e nëndegëve në fshatrat Frengovë dhe Veleshtë.

Në Frengovë, për kryetar u zgjodh, Florent Dervishi
Në Veleshtë, për kryetar u zgjodh, Blendi Bekteshi

Lëvizja BESA vazhdon me shtrirjen e saj gjithandej territorit ku flitet shqip njëkohësisht duke përforcuar rradhët e saja me intelektual, sportisët, OJQ dhe të tjerë të cilët japin shpresë e besim se fitorja e opozitës shqiptare më 8 Maj do të jetë sa e rëndësishme po aq edhe e madhe!

20.01.2024
Zyra për Informim- Lëvizja BESA

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments