Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëKastriot Malo (Kevin) një super yll nga Ladorishti që po shkëlqen në...

Kastriot Malo (Kevin) një super yll nga Ladorishti që po shkëlqen në “X Factor Albania”, është finalisti i “Kategoria e Djemve” (VIDEO)

Kastriot Malo nga Ladorishti i Strugês me emrin artistik Kevin Malo po arrin majat e suksesit në spektaklin e madh “X-Factor Albania” të realizuar në TV KLAN-Shqipëri, shkruan Struga Ekspres.

Nga qindra konkurues në spektaklin e garës së talentëve të rinj, 18 vjeçari nga Ladorishti ka arritur në finalen e “Kategoria e Djemve” me mentore, këngëtaren Arilena Ara.

Talenti nga Struga gjatë çdo performance ka shkaktuar emocione të forta për publikun dhe jurinë, për prezantuesen Alketa Vejsiu dhe mentoren Arilena Ara.

Publiku dhe mentorja Arilena Ara nuk mbajtën dot lotët pas performancës drithëruese së Kastriot Malo-Kevin kushtuar të atit të tij tē ndjerë,Nderim Malo.(Struga Ekspres)

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments