Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLëvizja BESA do të udhëheq me këto dy ministri

Lëvizja BESA do të udhëheq me këto dy ministri

Lëvizja BESA si pjesë e koalicionit VLEN do udhëheq me dy ministri.

Siç mëson INA, kësaj partie do ti takojnë dy dikastere ministrore:

Ministria e Ekonomisë

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Gjatë dy ditë do të përcaktohen edhe resoret e tjera ministrore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments