Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa kush do të jetë kryeparlamentar i ardhshëm i Maqedonisë së Veriut

Ja kush do të jetë kryeparlamentar i ardhshëm i Maqedonisë së Veriut

Bisedimet mes VMRO-së dhe VLEN-it për formimin po vazhdojnë.

Tani më ka filluar edhe ndarja e resoreve.

Agjencia e lajmeve INA mëson se kryeparlamentar i ardhshëm i Maqedonisë së Veriut do të jetë Afrim Gashi nga Alternativa. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments