Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa cilën ministri do t’a drejtoj Izet Mexhiti

Ja cilën ministri do t’a drejtoj Izet Mexhiti

Lideri i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti do të zv/kryeministër i parë dhe ministër i Ekologjisë.

Lajmi bëhet i ditur nga bashkëpunëtorët e tij.

“Live me zv.Kryeministrin e parë dhe ministrin e ekologjisë❤️

Afrim Gashi do të jetë ne katër (4) vitet e ardhshme Kryetar i Parlamenti t! #Urime”, ka shkruar Xhem LLamallari. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments