Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT:Nga aksidenti i rëndë ka pesë të lênduar në rrugën Strugë-Qafethanë, në afërsi të Ladorishtit (FOTO)
Qyteti, Slider

LAJMI I FUNDIT:Nga aksidenti i rëndë ka pesë të lênduar në rrugën Strugë-Qafethanë, në afërsi të Ladorishtit (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Strugë-Qafethanë ky dy makina me targa të Shqipërisë janë pêrplasur dhe si pasojë janë lënduar 5 persona, tre persona kanë përfunduar në Spitalin e Eshtrave në Ohër kurse 2 të tjerë në Spitalin e  Strugës, informon Struga Ekspres.

Sipas burimeve policore menjëhërë kanë arritur nê vendgjarje ekipet e urgjencës së Spitalit dhe policia e Strugës bashkë me zjarrëfikêsit.

Aksidenti ka  ndodhur në afërsi të Ladorishtit.

 

(Struga Ekspres)

 

May 17, 2022

Struga Ekspres