Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident i rëndë në Strazhë, ka disa të lênduar (FOTO)
Maqedoni, Slider

Aksident i rëndë në Strazhë, ka disa të lênduar (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në  rrugën Kêrçovë-Gostivar, në afërsi të Strazhës, përsjell Struga Ekspres.

Sipas dëshmitarêve dhe fotografivë thuhet se aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave dhe si pasojë janë lënduar disa persona. Policia ka arritur menjehere në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. (Struga Ekspres)

 

May 17, 2022

Struga Ekspres